Merkez Ecza Deposu


1976 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Merkez Ecza Deposu, Kuzey Kıbrıs’ta ilk faaliyet gösteren ecza depolarından biri olma özelliğine sahiptir.

Kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte, Merkez kendisini Türkiye, İtalya, İspanya ve İngiltereden ithal etmiş olduğu generic, OTC, besin takviyeleri, bebek ve çocuk ürünleri, kozmetik ve medical ekipman kategorilerinde kilit tedarikçi olarak piyasada konumlaştırmıştır.

Merkez Ecza Deposu Ltd., bir aile şirketi olmasına rağmen, şirketin aktif yönetiminde sadece bir aile üyesi yer almaktadır. Geriye kalan aile üyeleri kendilerine ait eczaneleri işletmektedirler. Piyasamızda toplam 176 eczaneden 4ü kendi aile üyelerimize ait olup, 3ü Lefkoşa, 1i de Girne bölgelerindedirler. Merkez Ecza Deposu’nun dağıtım ağı, tüm KKTC bölgelerindeki eczaneleri kapsamaktadır.

Ürün portföyümüz gereği, satış ve dağıtım ağımız sadece eczaneler ile sınırlı olmayıp, Kuzey Kıbrıs genelindeki parfümeri, market, berber / kuaför, otel gibi noktalara da ulaşmaktayız.

Telif Hakları © Merkez Ecza - Tüm hakları saklıdır.